Nevndin
 
Jóan Petur á Stongunum, formaður
joanpetur@stongunum.com
tel 235344
 
Susanna Sondum, kassameistari
sondum@olivant.fo
tel 220484
 
Annilisa Arge Klevang, skrivari
a_klevang@yahoo.dk
tel 545226
 
Sasho Bjartsson, nevndarlimur
sashobjartsson@gmail.com
tel 276816 
 
Fimleikadeildin 
Elin Guttesen, samskipari hjá liðunum Børn 1½ - 6 ár
eguttesen@yahoo.dk
tel 228088

Hildur Joensen, samskipari hjá rútmuliðunum á breiddini frá 1. flokkur og eldri, kvinnur og menn
hildur_01@hotmail.com
tel 262955
 
Gunnvør Brekkstein, samskipari hjá hip hop
gunnvor.b@hotmail.com  
tel 270499
 
Tine Lyager, samskipari hjá amboð breiddarlið
tinal@torshavn.fo
321266

Rakul Nielsen, samskipari hjá vestmannadeildini
barak@olivant.fo
tel 230845

Annilisa Klevang Eikhólm, samskipari hjá kappingarliðunum í amboð
a_klevang@yahoo.dk
tel 545226

Oddvør Mohr, samskipari hjá kappingarliðunum í amboð
oddvor.mohr@gmail.com
tel 224947

Ása Beder, samskipari hjá kappingarliðunum í estetiskum
asa.poulsen@kallnet.fo
tel 280322
 
Beinta Mortensen, samskipari hjá kappingarliðunum í estetiskum
beintamortensen@yahoo.dk
tel 257132 
 
Limadeildin
 
Súsanna Sondum
Susanna@torshavn.fo
tel 220484

Jastrid Bech Árting
jastridbech@gmail.com
tel 288547
 
Heimasíðudeildin
 
Jastrid Bech Árting
jastridbech@gmail.com
tel 288547
 
Haldur Suni Johansen
haldursuni@gmail.com
tel 295115  
 
Framsýningarbólkur

Súsanna Sondum
Susanna@torshavn.fo
tel 220484

Sasho Bjartsson
sashobjartsson@hotmail.com
tel 276816
 
Útbúgvingarbólkurin

Rannva Sólheim
rannvas@olivant.fo
tel 322321

Nálir og ídnisprógv

Maj Johannesen, samskipari
mj@2x3.fo
tel 281853

Fíggjarbólkurin

Dania Olsen
louisa@olivant.fo
tel 282815

Hallarbólkurin

Rúna Christiansen
runa@koralfisk.fo
tel 716396

Stuðlafelagið


Æna Reinert
Kristianna Høgnesen
Banner