Venjingartíðir á Løgmannabreyt 29. februar, møtið stundisliga

kl. 10.00-10.30 Fyrireikingarlið 6 ár-2. flokkur - Barbara og Fía

kl. 10.30-11.00 Fyrireikingarlið 4.-6. flokkur - Barbara og Fía

kl. 11.00-11.30 Gentur 1. flokkur á Stórheyggi - Barbara og Fía

kl. 11.30-12.00 Fyrireikingarlið 3.-5. flokkur - Maria, Karina, Hedvig og Lea

kl. 12.00-12.30 Gentur 3.-4. flokkur á Løgmannabreyt - Maria, Karina, Hedvig og Lea

kl. 12.30-13.00 Gentur 5.-6. flokkur á Stórheyggi - Maria, Hanna og Anita

kl. 13.00-13.30 Gentur 3.-4. flokkur á Stórheyggi - Bjørg og Silja Maria

kl. 13.30-14.00 Gentur 7. flokkur og eldri á Stórheyggi - Lea, Lona, Durita og Jónhild

kl. 14.00-14.30 Gentur 1.-2. flokkur á Løgmannabreyt - Sára og Súsanna

kl. 14.30-15.00 Gentur 5.-6. flokkur á Løgmannabreyt - Angela

kl. 15.00-15.30 Gentur og dreingir 2.-4. flokkur á Stórheyggi - Halla og Lea

kl. 15.30-16.00 Gentur og dreingir 5.-6. flokkur á Stórheyggi - Barba, Gunnvá og Jóhanna

kl. 16.00-16.30 Gentur og dreingir 7. flokkur á Stórheyggi - Ludvík

kl. 16.30-17.00 Gentur og dreingir 15 ár og eldri á Stórheyggi - Rannvá og Annfríð

 

Venjingartíðir á Løgmannabreyt 1. mars, møtið stundisliga

kl. 10.30-11.00 Gentur 1.-2. flokkur í Vestmanna - Rakul og Siri

kl. 11.00-11.30 Gentur 4.-5. flokkur í Vestmanna - Rakul og Siri

kl. 11.30-12.00 Gentur 3. flokkur í Vestmanna - Rakul og Siri

 

Innanhýsis kappingin á Løgmannabreyt 1. mars 2020

Kl. 13.00:

Gentur 1. flokkur á Stórheyggi - Barbara og Fía

Gentur 1.-2. flokkur á Løgmannabreyt - Sára og Súsanna

Gentur 1.-2. flokkur í Vestmanna - Rakul og Siri

Framsýningarlið

Heiðursmerkjahandan

Kl. 13.45:

Gentur 3.-4. flokkur á Løgmannabreyt - Maria, Karina, Hedvig og Lea

Gentur 3.-4. flokkur á Stórheyggi - Bjørg og Silja Maria

Gentur 3. flokkur í Vestmanna - Rakul og Siri

Framsýningarlið

Heiðursmerkjahandan

Kl. 14.30:

Fyrireikingarlið 6 ár-2. flokkur - Barbara og Fía

Fyrireikingarlið 3.-5. flokkur - Maria, Karina, Hedvig og Lea

Fyrireikingarlið 4.-6. flokkur - Barbara og Fía

Framsýningarlið

Heiðursmerkjahandan

Kl. 15.15, Hip Hop yngri:

Gentur og dreingir 2.-4. flokkur á Stórheyggi - Halla og Lea

Gentur og dreingir 5.-6. flokkur á Stórheyggi - Barba, Gunnvá og Jóhanna

Framsýningarlið

Heiðursmerkjahandan

Kl. 15.45:

Gentur 4.-5. flokkur í Vestmanna - Rakul og Siri

Gentur 5.-6. flokkur á Stórheyggi - Maria, Hanna og Anita

Gentur 5.-6. flokkur á Løgmannabreyt - Angela

Framsýningarlið

Heiðursmerkjahandan

Kl. 16.30:

Gentur 7. flokkur og eldri á Stórheyggi - Lea, Lona, Durita og Jónhild

Framsýningarlið

Heiðursmerkjahandan

Kl. 17.00, Hip Hop eldri:

Gentur og dreingir 7. flokkur á Stórheyggi - Ludvík

Gentur og dreingir 15 ár og eldri á Stórheyggi - Rannvá og Annfríð

Framsýningarlið

Heiðursmerkjahandan

Atgm. vaksin (16ár og eldri) 50 kr., børn (7-15 ár) 10 kr.

Havnar Fimleikafelag  |  á Stórheyggi - Postrúm 3145  |  110 Tórshavn  |  Tlf. 214851