Nevndin
 
Súsanna Sondum, forkvinna
sondum78@gmail.com
 
Heidi Sunnivudóttir Zachariasen, næst forkvinna
heidizach69@hotmail.com
 
Djóni Sakarisson, kassameistari
djoni.s@live.com
 
Birna Heinesen, skrivari
birna@email.fo
 
Annika Heradóttir, nevndarlimur
annikaheradottir1@gmail.com  
  
Fimleikadeildin
 
Dávur Brøðraberg, samskipari hjá liðunum børn 1½ - 6 ár
davurb73@gmail.com
tlf 215060
 
Annika Dalsgaard, samskipari hjá rútmuliðunum á breiddini frá 1. flokkur og eldri, kvinnur og menn
annika.dalsgaard@hotmail.com 
tlf 507410 
 
Dávur Brøðraberg, samskipari breiddarlið amboð
davurb73@gmail.com
tlf 215060
 
Rakul Nielsen, samskipari hjá vestmannadeildini 
rakuln@icloud.com
tlf 230845

Joan Sørensen, samskipari hjá kappingarliðunum í amboð
joandros@gmail.com
tlf 509006
 
Birgit Breckmann, samskipari hjá kappingarliðunum í amboð
birgit@eikin.fo
tlf 281033  
 
Linda K. í Hjøllum, samskipari hjá pinkum, smágentum og gentum fyri kappingarlið í estetiskum
linda@karbech.fo
tlf 733555
 
Annika Smith, samskipari hjá kvinnuunglingum og kvinnum fyri kappingarlið í estetiskum
annsmi@kallnet.fo
tlf 790511
 
Annika Heradóttir, samskipari hjá hip-hop
annikaheradottir1@gmail.com
tlf 712838
 
Limadeildin
 
Jastrid Bech Árting
jastridbech@gmail.com
tlf 288547
 
Heimasíðudeildin
 
Jastrid Bech Árting
jastridbech@gmail.com
tlf 288547
 
Haldur Suni Johansen
haldursuni@gmail.com
tlf 295115  
 
Framsýningarbólkur

Súsanna Sondum
sondum78@gmail.com 

Sasho Bjartsson
sashobjartsson@hotmail.com
 
Útbúgvingarbólkurin

Trine Skov Eysturoy 
trine.eysturoy@gmail.com
tlf 218259

Nálir og ídnisprógv

Maj Johannesen, samskipari
johannesenmaj@gmail.com
tlf 281853

Fíggjarbólkurin

Dania Olsen
louisa@olivant.fo
tlf 282815

Hallarbólkurin

Rúna Christiansen
runa@koralfisk.fo
tlf 716396

Stuðlafelagið


Æna Reinert
Kristianna Høgnesen
Havnar Fimleikafelag  |  á Stórheyggi - Postrúm 3145  |  110 Tórshavn  |  Tlf. 214851